Współpraca trenerska

Witaj! Jestem trenerem personalnym. Od wielu lat interesuję się treningiem funkcjonalnym, sportami siłowymi i zasadami zdrowego odżywiania.
Jeśli jesteś zainteresowana/zainteresowany współpracą ze mną, pisz na adres 0ilovehowitfeels@gmail.com.

Oferuję:
  • treningi personalne (Szczecin) [od 1 czerwca możliwa tylko współpraca online],
  • ułożenie lub modyfikację planu treningowego,
  • ułożenie lub modyfikację diety,
  • współpracę online w zakresie treningu, diety albo obu tych elementów,
  • konsultacje dotyczące techniki wykonywania ćwiczeń.

Do każdej osoby podchodzę indywidualnie na podstawie uzyskanych w wywiadzie i w toku współpracy informacji. W razie jakichkolwiek problemów czy wątpliwości możesz liczyć na moje wsparcie 24h na dobę. Uważam, że zaufanie i więź psychiczna między trenerem a jego klientem jest bardzo ważna, dlatego nie traktuję moich podopiecznych jak kolejną osobę z rzędu, ale poświęcam im tyle czasu i uwagi, ile potrzebują.
Zapraszam do współpracy, a sam się przekonasz! :)


Opinie moich podopiecznych:

Natalia: "Trening pod czujnym okiem Maggie to trening wspaniały! Jest normalną dziewczyną, która w żaden sposób nie wywyższa się ze względu na swoje kwalifikacje. Gwarantuję, że po treningu będziecie zmęczeni i poczujecie każdą partię swojego ciała. Maggie wyciągnęła ze mnie siłę, o której nie wiedziałam. Z nią aż chce się ćwiczyć i podnosić swoją poprzeczkę, gdy motywuje i zapewnia, że dam radę zrobić jeszcze to jedno powtórzenie. Jest miła i zabawna, ale przy tym bardzo profesjonalna. Dba o poprawną technikę wykonywania ćwiczeń i żadne błędy nie umkną jej uwadze, a jej zestawy treningowe są urozmaicone i dostosowane do poziomu zaawansowania. Z całego serca mogę Wam ją polecić jako trenerkę, ponieważ ogromna pasja do sportu sprawia, że jest świetna w tym, co robi."

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Dziękuję za komentarz! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Reklama