22 października 2015

Konkurs! Do wygrania zestaw Tefal Intuition


Pamiętacie posta z testem garnków Tefal Uno, w których przygotowałam bigos według swojej nowoczesnej receptury? Obiecałam, że za parę dni pojawi się konkurs, w którym do wygrania będzie podobny zestaw. Teraz możecie się wykazać!
Nagrodą jest zestaw garnków Tefal Intuition składający się z 10 elementów: pięciu garnków i pięciu pokrywek. Garnki wykonane są ze stali nierdzewnej najwyższej jakości, posiadają wewnątrz miarki pozwalające na kontrolowanie ilości potrawy, nadają się do użytku na wszystkich typach kuchenek i objęte są 5-letnią gwarancją producenta.
Aby wziąć udział w konkursie, należy:

1. Zostać publicznym obserwatorem bloga.
2. Odpowiedzieć na pytanie: Jakie jest Twoje najmilsze wspomnienie związane z gotowaniem?

Odpowiedzi przesyłajcie na adres 0ilovehowitfeels@gmail.com, w tytule wpisując (koniecznie!): „[TEFAL] Konkurs Tefal Intuition” (oczywiście bez cudzysłowu). Podajcie też nick, pod którym obserwujecie bloga.
Konkurs trwa do 25 października. Wyniki zostaną ogłoszone do 27 października, zwycięzca zostanie poinformowany o wygranej drogą mailową.
Powodzenia! :)

5 komentarzy:

  1. O nie zapomniałam wpisać nicku e-mailu. Jak jescze nie jest za późno to mój nick na instagramie z którego obserwuje bloga to: by.syla.la, a mail sylwiamozgawa@poczta.fm 😃

    OdpowiedzUsuń
  2. O nie zapomniałam wpisać nicku e-mailu. Jak jescze nie jest za późno to mój nick na instagramie z którego obserwuje bloga to: by.syla.la, a mail sylwiamozgawa@poczta.fm 😃

    OdpowiedzUsuń
  3. Dlaczego nic nie piszesz ostatnio ?

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Reklama