8 marca 2015

Fototydzień 2.03. - 8.03.2015r.


Kolejny tydzień pełen wrażeń za mną ;) Dziś w końcu miałam chwilę dla siebie, bo przez pozostałe 6 dni brakowało mi czasu na wszystko poza snem. To jedyny aspekt życia, o który dbam, jak tylko mogę.
A że dzisiaj wyspałam się już o 7 (tak się dzieje, kiedy idzie się spać o 21 :D), zjadłam śniadanie i poleciałam z narzeczonym na siłownię, to dość szybko byłam wolna. W końcu mogłam ogarnąć mieszkanie, zrobić pranie (tak, w niedzielę), wyczyścić żółwiowe terrarium, wyskoczyć na zakupy i zrobić kilka innych rzeczy, na które nie miałam w ostatnich dniach czasu. Mam nadzieję, że po opublikowaniu posta i przygotowaniu lunchboxów na jutro wystarczy mi go na zajęcie się manicure.

Na pierwszy ogień wczorajszy cheat - pizza w kształcie serca i mini calzone. Smakowo bez rewelacji, ale plus za pomysł ;)

Oto co znalazłam dzisiaj w Carrefourze! Kawałki jabłka z sosem karmelowym. Nie chcecie wiedzieć, jak wygląda jego skład, ale pomysł z jabłkiem - genialny! Jest jeszcze wersja warzywna: marchew, seler naciowy, biała rzodkiew. W końcu można dorwać zdrową przekąskę w "normalnym" sklepie!

Poza jabłkami w kubku, w Carrefour w CH Molo sprzedają też bananki, cytrynki, cebulkę, marcheweczkę, paprykę czerwoniutką i inne takie kwiatki... tfu! kwiatuszki :D

Wczoraj skończyły nam się karnety do Active'a i zmieniliśmy siłownię na Pure Jatomi Fitness. O ile TŻ jest średnio zadowolony, tak ja wręcz przeciwnie - w końcu nie muszę uważać na to, żeby niczego przypadkiem nie dotknąć pod prysznicem i nie mam wrażenia, że zaraz się uduszę wchodząc na salę. TŻ twierdzi z kolei, że Active był bardziej klimatyczny - o ile tak można nazwać duszne i niezbyt dobrze pachnące pomieszczenia, wyszczerbione talerze i czynne 4 na 7 bieżnie.

Na początku tygodnia odwiedziliśmy nasze "rodzinne strony", nie mogło się więc obyć bez wyciągnięcia Kajusi na spacer ;) Zresztą sama się o to prosiła, jak nigdy. To chyba zasługa tej wiosennej pogody ;)

Na koniec wszystkim Kobietkom składam najlepsze życzenia z okazji naszego święta. Dużo zdrowia, silnej woli i jak najwięcej czasu dla siebie. Niech problemy rozwiązują się same, mężczyźni będą bardziej wyrozumiali, a praca/studia/szkoła będą czystą przyjemnością. Bądźcie silne! :)

7 komentarzy:

 1. No ta pizza super :D

  I wzajemnie kochana!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Wszystkiego najlepszego! Kajusia urocza, też mam taką jamniczkę.

  OdpowiedzUsuń
 3. czyli widzę jednak w Activie nic się nie zmieniło :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Tobie też Kochana wszystkiego najlepszego!
  Zapachy siłowni? och, lepiej nic nie mówić... :D

  Już ostatnio wszędzie widzę zdjęcia pizzy, chyba czas na cheat! :c :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Nebeskaa Natalia10 marca 2015 19:49

  jutro urodziny, więc właśnie zjem pizzę, bo za mną chodzi :D

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Reklama