20 grudnia 2013

Multikarnet Kibica i gwiazdkowe turnieje


Przy okazji wpisu o nawiązanej z Fundacją Kibica współpracy wspomniałam, że jedną z korzyści dla Was będą karnety na obiekty sportowe w całej Polsce w promocyjnych cenach - 69 zł w grudniu i 79 zł od stycznia. Najwyższa pora przybliżyć szczegóły akcji.

Fundacja Kibica nawiązała porozumienie z OK System, dzięki któremu każdy posiadacz Karty Kibica może wziąć udział w promocji. Wszystkie instrukcje dotyczące rejestracji w promocji znajdziecie na tej stronie. Wystarczy kliknąć na czerwony banner "REJESTRACJA", zarejestrować się w Fundacji Kibica, jednocześnie wyrabiając Kartę Kibica w cenie 25 zł. Po rejestracji należy kliknąć na zielony banner u dołu strony "kup Multikarnet Kibica" i czekać na sms od OK System wraz z kodem PIN, loginem i hasłem, który umożliwi nam korzystanie z karnetu.

Multikarnet Kibica uprawnia do wejść na ponad 2200 obiektów sportowych w całej Polsce dwa razy w tygodniu. Listę i rozlokowanie wszystkich obiektów na mapie znajdziecie tutaj. Są one naprawdę zróżnicowane, bo znajdziemy tam nie tylko siłownie, baseny czy kluby fitness, ale np. szkoły tańca, ścianki wspinaczkowe czy korty do squasha. Lista nie pomija także małych miast, więc myślę, że niemal każdy z Was będzie w stanie znaleźć coś dla siebie.


Przy okazji razem z Fundacją chcemy zaprosić Was na coroczny turniej piłki halowej Gwiazdy na Gwiazdkę, który odbędzie się już w tę sobotę w łowickiej hali OSiR o godz. 16:00. Drużyna Fundacji Kibica zmierzy się z zespołami All Stars (tutaj m.in. Jakub Rzeźniczak i Maciej Szczęsny), PZPN i Pelikanem Łowicz. W trakcie turnieju przeprowadzane będą licytacje gadżetów z autografami gwiazd polskiej i światowej piłki, a dochód przeznaczony zostanie na rehabilitację Pawła Dolińskiego.
Zapraszam na stronę turnieju, GwiazdyNaGwiazdke.pl, gdzie znajdziecie więcej informacjiA ze swojej strony wszystkich Zachodniopomorzan gorąco zapraszam na XIII Memoriał im. Stefana "Gadochy" Moskalewicza, który będzie miał miejsce również w tę sobotę, o godz. 10:00, w hali widowiskowo-sportowej na placu Jana Pawła II w Świdwinie. Składy drużyn objęte są tajemnicą, ale w poprzednich edycjach pojawiały się zespoły Wisły Kraków, Pogoni Szczecin i Arki Gdynia. Był również Liber, Sebastian Mila, Mariusz Jop i oczywiście Olgierd Moskalewicz - oficjalnie organizator turnieju, prywatnie syn zmarłego i wspominanego Stefana Moskalewicza - i wiele innych znakomitych piłkarzy i byłych piłkarzy.
Podczas turnieju tradycyjnie odbywają się licytacje gadżetów związanych z gwiazdami piłki, a dochód z aukcji i sprzedaży biletów w całości przeznaczony jest na lokalny Dom Dziecka.

11 komentarzy:

 1. Bardzo fajna ta akcja :-) a karnety w bardzo atrakcyjnej cenie!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie :) Gdyby obejmowała "mój" basen, na pewno bym zainwestowała ;)

   Usuń
 2. U mnie akurat nie ma gdzie wykorzystać tych karnetów a fajna sprawa z nimi:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie też nie bardzo, chyba że w Szczecinie - ale tam jestem raz w tygodniu ;)

   Usuń
 3. czyli płacąc 25 zł mamy przez miesiąc wejścia 2x w tygodniu za free?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak by wynikało- ale nie za "free" a za 25zł za miesiąc:P i tak się opłaca!!

   Usuń
  2. 25 zł to koszt Karty Kibica, do tego trzeba doliczyć jeszcze 69 zł za karnet ;)

   Usuń
  3. aaa taki system. muszę to przekalkulować :) szczególnie biorąc pod uwagę basen, bo kończy się mi z dniem 30.01 w ramach wfu :(

   Usuń
  4. Mi opłaca się już przy 1,5-godzinnych wejściach, a zawsze miło jest posiedzieć dłużej i bez stresu, że nie zdążysz wysuszyć włosów ;) Z tym, że mojego basenu akurat na liście nie ma... :/

   Usuń
 4. świetna akcja! a cena bardzo przystępna :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak myślę. Szczególnie dla tych, którzy nie mogą już korzystać ze zniżek uczniowskich/studenckich ;)

   Usuń

Dziękuję za komentarz! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Reklama