8 sierpnia 2013

Tydzień metamorfozy - efekty

Tydzień temu pisałam Wam o wirtualnym tygodniu metamorfozy, który miał odbywać się równolegle z prowadzonym przez Ewę Chodakowską tygodniem metamorfozy w Bieszczadach. Koniec końców, wyzwanie podjęło 50 kobiet i przez równy tydzień trenowałyśmy z Ewką dwa razy dziennie, starając się przy tym jak najlepiej odżywiać.

Szczerze mówiąc, nie spodziewałam się żadnych efektów, a już na pewno nie większych niż przy normalnym cyklu treningowym. Dlatego zdziwiłam się, kiedy już 5. dnia zaczęłam zauważać mocniej zarysowane mięśnie brzucha i poczułam twarde uda i łydki. Poniżej zdjęcie robione na początku wyzwania i po jego zakończeniu. Myślę, że różnica jest widoczna gołym okiem.


Inne uczestniczki również zauważyły (i zmierzyły!) duży postęp, dlatego nikogo nie trzeba było długo namawiać na powtórzenie takiego tygodnia. W związku z tym informuję, że takie "tygodnie metamorfoz" odbywać się będą regularnie co 4-5 tygodni. Z tym, że uczestnicy nie będą ograniczeni już tylko do treningów Ewki, choć każdy tydzień będzie niósł ze sobą nowe wyzwanie i będzie miał własny motyw przewodni. Myślę, że efekty, które można zauważyć w tak krótkim czasie, zmotywują każdego do regularnego ruchu i właściwego odżywiania. Przecież takich rezultatów nie wolno zaprzepaścić.
Tak więc śledźcie bloga, bo już we wrześniu kolejna taka akcja! :)


Streetquest Urban Run

O Streetquest Urban Run pisałam już wczoraj, ale sama źle zrozumiałam zasady wydarzenia i przez to mogłam Was wprowadzić w błąd. Tak więc małe sprostowanie: w tym biegu wziąć udział może KAŻDY niezależnie od tego, czy mieszka w Warszawie, Szczecinie czy Rzeszowie. Wystarczy zarejestrować się tutaj, pobrać aplikację dostępną na urządzenia z iOS i Androidem i biec we własnym mieście! Niezależnie od tego, gdzie jesteś, masz szansę wygrać nagrody o łącznej wartości 3200 zł i gadżety dla biegaczy. Z tą perspektywą wydarzenie wydaje się być ogromnie interesujące i ja na pewno wezmę w nim udział - jak tylko ogarnę aplikację.

Zresztą sama aplikacja też jest bardzo fajnym urozmaiceniem codziennego biegania i myślę, że będę z niej korzystać. Po jej przetestowaniu możecie spodziewać się recenzji, ale już teraz mogę powiedzieć, że jest warta wypróbowania.


Biegniecie ze mną? :)

 .

16 komentarzy:

 1. dziękuję za motywację , ja też brałam udział i też już zaczynam widzieć efekty , oczywiście przyłączę się następnym razem , w grupie raźniej ;) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzymam za słowo! :) Grupa była wspaniała :)

   Usuń
 2. Widać widać:)

  Ciekawa jestem tej aplikacji:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Instaluj i korzystaj <3 Ja mam na razie za mało wolnego miejsca, ale coś się wymyśli :D

   Usuń
 3. świetna inicjatywa z tą metamorfozą w wersji wirtualnej! nie mogę się doczekać wrześniowej :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli mam rozumieć, że się przyłączysz? :) Ja też nie mogę się jej doczekać! :D

   Usuń
 4. wow, jestem w szoku że przez taki okres czasu można osiągnąć poprawę wizualną (nie żebyś ty miała co poprawiać, ale to swoją drogą;) ). rzeczywiście takie akcje są bardzo fajne... bo tydzien to relatywnie niedługo, można się przymusić, a efekty dają kopa na następne dni

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie, dlatego taki jest zamysł na kolejne edycje :) Po takim intensywnym tygodniu każdy zauważy efekty, które zachęcą do dalszej pracy nad sobą.

   Usuń
 5. Odpowiedzi
  1. Mój facet twierdzi, że na brzuchu nie ma żadnych zmian :P

   Usuń
 6. WOW!!! Widać efekty, niesamowite że tak w krótkim czasie udało Ci się to osiągnąć. P.S. Ciało nabrało ładnego koloru. ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :) A ten kolor to może zasługa oświetlenia? Nie opalałam się specjalnie przez ten tydzień :)

   Usuń

Dziękuję za komentarz! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Reklama