1 lipca 2013

Podsumowanie czerwca

Czerwiec dłużył mi się niemiłosiernie, choć z drugiej strony ciągle brakowało mi czasu. Nie wypełniłam niestety postanowienia z majowego podsumowania i liczba dni nietreningowych trochę przeraża, ale z drugiej strony nauka jest ważniejsza. Nie zaniedbałam jednak treningów całkowicie, a grafik przedstawia się następująco:


W czerwcu pierwszy raz pobiegłam w profesjonalnie zorganizowanym biegu - TVP Szczecin biega z NETTO, o którym pisałam tutaj.
Łatwo można zauważyć, że moim ulubionym treningiem był 20x hantle, choć często go lekko modyfikowałam, dodając nowe ćwiczenia. Jeśli przegapiliście posta, w którym go przedstawiałam, zapraszam do czytania! :)
Dość często pojawiały się też ZWOWy. Uznałam, że przy takiej częstotliwości (czy raczej jej braku) ćwiczeń, powinnam dorzucić jakieś intensywniejsze treningi - stąd też tyle treningów Zuzki.
Nie mogę też nie wspomnieć o rekordzie biegowym w dystansie pobitym wraz z Mary Emily. Cieszę się, że Cię poznałam i żałuję, że tak późno. Mam jednak nadzieję, że uda nam się jeszcze nie raz wspólnie pobiec! :)

W kwestii odżywiania było znacznie lepiej niż w maju. Jeden kebab, dwa kawałki pizzy i chyba tyle? Ach, zapomniałabym o chipsach podczas wspólnej nauki do egzaminów.
W ujęciu pozytywnym - dużo warzyw, trochę owoców, ryby codziennie, minimum 4 posiłki na dzień.
Pod tym względem jestem z siebie bardzo zadowolona i chyba tylko dzięki dobremu odżywianiu udało mi się utrzymać osiągnięte do tej pory efekty.

Do moich wielkich sukcesów mogę zaliczyć też zachęcenie mojego TŻ do regularnych treningów. Strasznie cieszę się, że zaraziłam go sportem i mam nadzieję, że złapał tego bakcyla już na zawsze ;)

No i ostatnia sprawa, dla mnie najważniejsza i przyćmiewająca wszystko pozostałe - zaręczyny. Najpiękniejszy dzień w moim życiu, za który dziękuję TŻ. Kilka dni po nich jeszcze to do mnie do końca nie dociera, ale jestem przeszczęśliwa! Kocham Cię!

14 komentarzy:

 1. Wcale nie szło Ci tak źle z treningami! Według mnie właśnie bardzo dobrze biorąc pod uwagę, że trwała sesja ; )

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dlatego też nie mam jakichś specjalnych wyrzutów sumienia z tego powodu :) Ale i tak dziękuję za usprawiedliwienie! :)

   Usuń
 2. Takie grzechy to nie grzechy:-) mnie ten miesiąc bardzo szybko minął. Nawet nie wiem kiedy.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też tak uważam :D
   Zazdroszczę. Ja każdego dnia modliłam się o dzisiejsze popołudnie :)

   Usuń
 3. Też się cieszę,że Cię poznałam, szkoda,że tak późno,ale dzięki Tobie przebiegłam ponad 10 km i zmotywowałam się do dalszej pracy:)Najważniejsze,że wirtualnie możemy nadal się kontaktować i pewnie kiedyś się znów umówimy na wspólne bieganie:)))Świdwin to nie koniec świata:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No pewnie! Tym bardziej, że w Szczecinie będę co najmniej raz w tygodniu, więc jeszcze nie raz się wybierzemy :)

   Usuń
 4. Moim zdaniem poszło Ci bardzo dobrze patrząc na to że trwała sesja:)

  No i raz jeszcze gratuluję :* Cieszę się bardzo:*

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja też się cieszę, dziękuję! :*
   I za rozgrzeszenie też :D
   <3

   Usuń
 5. Gdyby mi się tak udało zachęcić mojego chłopaka :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Uda Ci się! :) Dawaj mu tylko dobry przykład ;)

   Usuń
 6. Ahh ;) również gratuluję zaręczyn :) nauka niestety daje popalić...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję :)
   Dlatego też cieszę się, że już koniec... Aż do następnej sesji ;)

   Usuń

Dziękuję za komentarz! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Reklama