25 maja 2013

Obchodzimy roczek! :)

Dokładnie 365 dni temu założyłam tego bloga i dzięki temu możemy teraz wspólnie świętować jego pierwszy roczek.

Co wydarzyło się w ciągu tego roku?

Przede wszystkim poznałam fantastycznych ludzi! Nie chciałabym ich tutaj wymieniać, bo boję się, że kogoś pominę, ale jeśli czujesz, że powinieneś/powinnaś się w tej wyliczance znaleźć, to dobrze czujesz :)

Znacznie lepiej się odżywiam, więcej ćwiczę, próbuję nowych rzeczy. I kocham to! Nie jest dla mnie ważny wygląd, o czym pisałam już miliony razy, ale samopoczucie, mnóstwo energii, zdrowie, to uczucie po treningu i smak serka wiejskiego zmiksowanego z pomarańczą. Wciąż przekraczam swoje granice i namawiam innych na przejście na fit stronę mocy.

Nawiązałam współprace z trzema partnerami i z każdej z nich jestem bardzo zadowolona. Nie żałuję ani tych, ani odmownych decyzji.
A skoro już w temacie współprac jesteśmy - pamiętajcie, że wciąż możecie wygrać buty Everlast w konkursie organizowanym wspólnie z ActiveStyle.pl!

Przez ten rok blog został odwiedzony 65.958 razy.

W tym czasie napisaliście 1150 komentarzy, a ja umieściłam 141 postów. Blog dorobił się też 101 obserwatorów. To najlepsze prezenty urodzinowe! :)

Źródłem, z którego najczęściej do mnie trafialiście jest wyszukiwarka Google. Poniżej najpopularniejsze frazy, po których odnajdowaliście bloga.

Jeśli chodzi o osobliwe zapytania wyszukiwarek, to zdarzały się takie słowa kluczowe, jak "zwariowana włosomaniaczka", "uop", "budowa płuc", "budowa kręgosłupa", "czy ocet jabłkowy hamuje okres?", "it up ćwiczenia", "jak dułgo tłuszcz zamienia sie w mięsień" (!!!!!), "sukienka beza", "sun salutation b", "wyjście z ciała+ćwiczenia" i wiele innych. Nie mam pojęcia skąd takie odwiedziny na moim blogu, ale cieszę się z każdego gościa :D


W tym momencie chciałam Wam wszystkim podziękować. Tym z Was, którzy odwiedzacie bloga regularnie, jak i tym, którzy byli tu tylko raz. Komentującym i milczącym, ćwiczącym, jak i wciąż nie mogącym się do ćwiczeń zebrać, wielbicielom marchewki i pożeraczom nuggetsów. Za każdą wiadomość, zmieniającą się cyferkę na liczniku odwiedzin, komentarz i każdą pozytywną myśl. Dziękuję, że jesteście i dajecie mi powera do prowadzenia bloga! :)

Mam nadzieję i głęboko w to wierzę, że Bayern sprawi mi dzisiaj kolejny prezencik i wygra puchar Ligi Mistrzów. Komu kibicujecie?

Na koniec, gratisowo, moje zdjęcie z okresu, kiedy miałam +/- roczek :)

13 komentarzy:

 1. oby za kolojny rok i jeszcze wiecej! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. A więc świętuj kochana:)

  Oby tej radości było jeszcze i jeszcze:)


  Gratuluję:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratuluję i oby było więcej takich rocznic :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję, kolejnych wspaniałych rocznic życzę :D

  OdpowiedzUsuń
 5. haha, jaka kochana byłaś :*

  OdpowiedzUsuń
 6. Gratuluje i życzę Ci duzo motywacji do ćwiczeń i dalszego pisania :)

  OdpowiedzUsuń
 7. zapraszam na rozdanie http://madziakowo.blogspot.com/2013/05/rozdanie-wygraj-diete-36s-oraz.html

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz! :)

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...

Reklama